Česky | Deutsch | English
Zámek Lednice spacer Zámecký Skleník spacer Akvárium Malawi spacer Minaret spacer Janův hrad

 

Poděkování


Text:

Michaela "Mysha" Košťálová

Mladá cestovatelka, novinářka a fotografka. Od roku 2004 je externí redaktorkou rodinného časopisu Srdce, pracuje pro spol. Online Travel Solutions s. r. o. a externě spolupracuje s dalšími tiskovými i digitálními médii, zabývajícími se především turistikou a cestováním. Navštívila Egypt, Keňu, Tunisko, Írán, Turecko, Brazílii a téměř všechny evropské státy. Fotografie a články (nejen) z cest naleznete na http://www.myshaweb.cz.Fotografie:

Petr Václavek

Webdesigner, redaktor a amatérský fotograf. Studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy obor Informatika. Zabývá se psaním článků, recenzí pro Softwarové noviny, je autorem odborné publikace o JavaScriptu. Jeho fotografie nejsou jednostranně zaměřené; zachycují architekturu, přírodu, lidi i zvířata. Více informací a fotografií na http://petr.vaclavek.com.

Pavel Kratochvíl

Amatérský fotograf se věnuje fotografování od roku 2001. Specializuje se na snímky přírody: zvířata a rostliny, převážně makro. Jeho životním heslem je známé rčení „S úsměvem jde všechno líp.“ Fotografie z blízka i z daleka naleznete na www.pkfoto.cz.

Petr Fabian

Absolvent Matematicko-fyzikální fakulty UK, obor fyzika, vědecký pracovník. Kromě odborných textů je autorem mini-průvodce po hradech a jejich pozůstatcích v Česku (http://hrady.hyperlink.cz) a několika sbírek poezie. Více informací a fotografií na http://www.sweb.cz/petrfabian.


Za fotografie Lednicko-valtického areálu děkuje spol. Online Travel Solutions rovněž panu MUDr. Otovi Riebelovi, CSc. Další krásné snímky a zajímavé texty naleznete na www.valtice.cz.Dále:

Děkujeme společnosti SHOCART za poskytnutí kartografických materiálů ke zpracování.Za fotografie děkujeme rovněž společnosti CzechTourism.

Zvláštní dík patří Správě zámku Lednice a pracovníkům turistických informačních center v Lednici a Valticích.

Turistika.cz - Praktické rady a zkušenosti pro cestování, tipy na výlet nejen po celé ČR i SR
Turistika.cz - pro větší zážitek z cesty a výletu

Rezervujte ubytování na tel.:
+420 412 554 286
Rezervace ubytování online.

Letové
ukázky dravců
Plavby
zámeckým areálem
Projížďka v kočáře
Zajímavosti
Okolní turistické cíle
map
Turistické informace
Akce

Doporučujeme ubytování

Hotel My Hotel
Cena od: 975 Kč os./noc
Hotel Garni 1.PLAVEBNÍ
Cena od: 845 Kč os./noc
Penzion Zámeček La Veneria
Cena od: 613 Kč os./noc
Hotel Apollon
Cena od: 700 Kč os./noc
Víte že…

Víte, že přírodní památka Trosky vznikla díky sopečným erupcím? Z kuželů, na nichž dnes stojí dvojice zchátralých hradních věží, kdysi prýštila láva.